Somavedic


Jak Somavedic funguje? Co přináší nejnovější modely? Dozvíte se v následujícím videu.


Základní modely

Prémiové modely

Somavedic Rubín

Novinka roku 2019 . Somavedic Rubín vychází z modelu Medic. Podněcuje činnost srdeční čakry uvádí srdce do rovnováhy. Vybízí nás, abychom se "vydali za štěstím". Krystal představuje dokonalý štít proti mentálním útokům a vysávání srdeční energie. Vyvolává pozitivně laděné sny a průzračné vizuální představy. Povzbuzuje činnost šišinky. Je jedním z kamenů hojnosti a pomáhá udržet si bohatství a nadšení. Na duševní úrovni rubín zastavuje zlost a negativní energie, aby je mohl proměnit v pravý opak. Současně vám odstraňuje z cesty vše negativní. Díky ochrannému účinku tohoto kamene si během hádek a názorových střetů dokážete počínat tvrději. V citovém životě se rubín projevuje jako dynamický kámen. Podněcuje touhy a zažíhá v nitru nadšení. Rubín je krystal, jenž podporuje potřebu stýkat se s lidmi a vyvolává sexuální aktivitu. Pokud jde o tělo, napomáhá rubín překonávat vyčerpání a letargii. Zosobňuje sílu a energii. Na druhou stranu ale tlumí hyperaktivitu. Léčebné využití: Rubín odvádí z těla, krve a lymfatických tekutin jedovaté látky. Sráží horečku, léčí infekční nemoci a snižuje krevní tok. Mimořádně blahodárně působí na srdce a oběhový systém. Podporuje nadledvinky, ledviny, rozmnožovací orgány a slezinu.

14 520,00 Kč

Somavedic Kobalt

Novinka roku 2019 . Somavedic Kobalt ychází z modelu Medic. Barva královská modrá (čakra třetího oka) Ochrana nervové tkáně. Působí blahodárně na psychiku, intuici a koncentraci . Snadno si ho oblíbí ti, co pracují na svém duchovním růstu. Stopové množství kobaltu je důležité pro řadu živých organismů včetně člověka. Koncentrace několika desetin miligramů kobaltu na kilogram půdy prokazatelně zlepšuje zdravotní stav pasoucího se dobytka. Kobalt je také součástí jednoho z důležitých členů vitaminů skupiny B, vitaminu B12.

14 520,00 Kč

Somavedic Medic Amber

Prémiový a špičkový produkt ze Somavedic portfolia. Připraven na nápor 5G mobilnách sítí. Je 4x učinější než Somavedic Medic Uran. Nastartuje samoozdravné procesy v těle a mysli. Pracuje a harmonizuje mentální a kvantové pole. Harmonizuje vodu.

48 400,00 Kč

Somavedic Gold

Pouze na dotaz - info@jinemoznosti.cz Somevadic Gold je unikátní prémiový model. Vyrábí se pouze na zakázku a na míru zákazníkovi. Žádný z modelů Gold není stejný. Je to individuální kousek. Každý Gold je pokryt 24 karátovým zlatem.

125 000,00 Kč

    Obchodní podmínky a Pravidla ochrany soukromí

    Pro platby v EUR můžete využít náš finský obchod www.somavedic.fi