První terapeutické sezení

Při projevech nemocí či jakéhokoli nepohodlí se ve většině případů řeší až následky problému. Při frekvenční terapii pomocí přístroje Bicom-optima dochází k testování a vyhledávání příčin problémů. Toto první setkání trvá většinou 2-3h a v této době otestujeme pomocí frekvencí, které orgány jsou zatíženy, popř. oslabeny a kde je třeba začít s harmonizací frekvenčního pole. V podstatě tělu pomůžeme zahájit samoléčbu. Při prvním setkání dojde k harmonizaci, odstranění vytestovaných blokád a k otevření detoxikačních cest. V dalších terapiích se postupuje dle vytestovaných problémů a tělo se postupně vylaďuje k tomu, aby bylo schopno se samo regenerovat.

Počet terapeutických sezení se odvíjí od vytestovaných výsledků, ale většinou se pohybuje v rozmezí 5-6 terapií, tedy: 1. testování a terapie + 4-5 terapií následných.

V den terapie nepijte kávu ani alkohol. Dopřejte si dostatek čisté neperlivé vody, která pomůže z těla vyplavit uvolněné toxické látky. Hodně odpočívejte. Je možné, že vás bude trochu bolet hlava a budete pociťovat únavu. Vše souvisí s uvolněním a vyplavováním nahromaděných toxinů z lymfy, krve i tkání.

Během terapie Vám bude nahrán čip, který slouží k prodloužení účinku terapie až na jeden měsíc.